ماجرای ازدواج تمایلاد محمدی + تصاویر نو


تمایلاد ۷ مهر سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمد. او یک برادر دوقلو به اسم مهرداد دارد. تمایلاد ۵ دقیقه زودتر بدنیا آمده است آنها دو برادر کوچولو باسم میثم و محسن و یک خواهر نیز دارند. مهرداد محمدی نیز سابقه گیم در تیم های راه آهن و سپاهان اصفهان را دارد. او هم حالا در تیم آوس پرتغال توپ می زند.

 

20165231425741110a

 

4CvOync4prof

 

دوقلوها فوتبال را از زمین خاکی پشت منزل‌شان شروع کردند. آن‌ها تا نیمه‌شب، حتی وقتی هیچ‌کس دیگر نمی‌ماند، در خیابان‌ مانده و با هم گیم می‌کردند و همین پشتکار باعث پیشرفت آن‌ها شد. تمایلاد دفاع و چپ‌ پا بود و برادرش مهاجم و در ایران اغلب جوانان دشمن دارند مهاجم باشند و گل بزنند.

 

OZIPyQMK743U

 

تمایلاد فعالیت خود را از ۱۴ سالگی با تیم محلی جاوید فلاح در منطقه فلاح تهران به صورت جدی شروع کرد سپس به آکادمی استیل آذین رفت و مدتی بعد برای سرگیم در نیروی زمینی گیم کرد. او در ممالکه ای گفته است. در سال ۹۳ شبی به تمرینات تیم راه آهن رفتم و به حمید خان گفتم بچه پایین شهر هستم و زحمت زیادی کشیدم، می شود مرا ببینی، ایشان هم لطف کردند از من تست گرفتند. همان شب به عضویت راه آهن درآمدم.

تمایلاد درباره الگوهای خود گفته است: « در ایران الگوی فوتبالی ام مجتبی محرمی است. فیلم های گیم آقا مجتبی را دیدم و از آن گذشته او بچه محل ماست، در خارج هم گیم ژوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا را خیلی دشمن دارم چون بارسایی هستم»

 

sbe0RQxy8xRP

 

چکیده ای از بیوگرافی تمایلاد محمدی:

اسم کامل :  تمایلاد محمدی کشمرزی

زمینه فعالیت : فوتبالیست

تولد : ۷ مهر ۱۳۷۲

زادگاه : تهران، ایران

قد : ۱٫۷۴ متر 

پست : مدافع کناری ،  هافبک

 

 

بیوگرافی تمایلاد محمدی:

تمایلاد محمدی  یک گیمکن فوتبال اهل ایران است در پست مدافع کناری و وینگر گیم می‌ کند.

تمایلاد محمدی‌ کشمرزی متولد هفتم مهرماه ۱۳۷۲ در تهران است. تمایلاد و برادر دوقلویش مهرداد در حالی متولد شدند که خانواده محمدی ۲ پسر داشتند و با این دو قلو تعداد برادران به ۴ رسید. محمدی‌ ها در محله فلاح تهران، از جنوبی‌ ترین و محروم‌ ترین مناطق شهری پایتخت، رشد کرده و در همین محله  فوتبال  را نیز شروع کردند.

زمانی که در فصل چهاردهم این دو برادر دوقلو در فوتبال ایران اسم و رسمی به هم زدند، ادبیات و نوع لباس پوشیدن و حرف زدن و در کل رفتار و اخلاق آن‌ ها که برگرفته از اصالت جنوب شهری بود، مورد توجه شبکه‌ های مختباه تلویزیونی و شباسمه‌ ها قرار گرفت و خیلی‌ ها همین توجه یک دفعهی را مانعی برای پیشرفت این دو استعداد می‌ دانستند. تمایلاد محمدی‌ خیلی زود  لژیونر  شد و از حاشیه‌ ها دور اما برادرش مهرداد که ماند، مطابق پیش‌ بینی‌ ها با افت چشمگیری روبه‌رو شد و…

 

HyYAfqlSHm9S

 

کاراسمه تمایلاد محمدی:

دوقلوها فوتبال را از زمین خاکی پشت منزل‌ شان شروع کردند. آن‌ها تا نیمه‌ شب، حتی وقتی هیچ‌ کس دیگر نمی‌ ماند، در خیابان‌ مانده و با هم گیم می‌ کردند و همین پشتکار باعث پیشرفت آن‌ ها شد. تمایلاد زودتر به چشم آمد چون دفاع و چپ‌پا بود و برادرش مهاجم و در ایران اغلب جوانان دشمن دارند مهاجم باشند و گل بزنند. او فوتبال باشگاهی را از « پاراگ » شروع کرد. سپس به تلهاش رفت و از آنجا سر از استیل‌آذین درآورد. سال ۱۳۹۱ که به سن سرگیم رسید و دیگر نمی‌توانست برای جوانان گیم کند راهی نیروی زمینی شد و سال ۹۳ با پایان خدمتش به عضویت راه‌آهن درآمد.

در این تیم و در لیگ چهاردهم، این دو برادر چپ پا به خاطر شباهت بیش از حد و البته فوتبال ناب، یک شبه ره صدساله را رفته و به اوج شهرت رسیدند و البته هر دو به  تیم ملی  دعوت شدند. تمایلاد به خاطر همان مدافع بودن، فیکس شد و ماند اما مهرداد خط خورد. سال ۱۳۹۴ هم که تقریباً همه تیم‌های ایران این دو برادر را می‌خواستند با رسیدن پیشنهاد باشگاه «ترک گشبنی» از لیگ برتر روسیه، تمایلاد در قصدی حرفه‌ای لژیونر شد.

 

hasan-reivandi-6 - Copy (2)

 

افتخارات تمایلاد محمدی:

تمایلاد محمدی‌ در عرصه باشگاهی افتخاری ندارد اما در تیم ملی امید فیکس بود و سپس توسط  کی‌روش  به کوچولوسالان دعوت و در مسیر رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ مدافع چپ استوار ایران شد، او – گیم ملی رسمی دارد.

 

 

بیوگرافی مهرداد محمدی برادر دوقلوی تمایلاد محمدی:

مهرداد محمدی یک گیمکن  فوتبال  اهل ایران است که در پست وینگر گیم می‌کند.  مهرداد محمدی‌  همچنین سابقهٔ گیم برای تیم ملی فوتبال امید ایران را در کاراسمه دارد و یکی از لیدرهای  پرسپولیس  در اسپورتگاه آزادی جایگاه ۲۷ نیز بوده است.

 

hasan-reivandi-6 - Copy - Copy

 

بخشی از ممالکه با برادران فوتبالیست محمدی:

 

تا به حال شده که در مدرسه به جای هم امتحان بدهید؟

مهرداد: نه، البته در فوتبال پایه‌ها جای هم گیم می‌کردیم که یک مرتبه پدر همین علیرضا فغانی فهمید و…

 

در چه تیمی گیم می‌‌کردید؟

تمایلاد: تیم جاوید فلاح بود. هر دو ۱۴ یا ۱۵ ساله بودیم اما دیر به تیم ملحقوق شدیم و اسم یکی از ما رد شده بود. به همین خاطر مربی آن تیم آقای مهدی نصرتی که اولین مربی ما هم بود هر دو تا را گیم می‌داد تا دلمان نشکند! (با صدای بلند می‌خندند!)

 

پس بچه میدان فلاح تهران هستید؟

مهرداد: بله؛ بچه پایین شهر هستیم و به این موضوع هم افتخار می‌کنیم.

 

شنیدیم خانواده‌ای اسپورتی دارید.

تمایلاد: برادران کوچولوترم میثم و محسن که ۲۶ ساله و ۲۵ ساله هستند  پرورش‌انتله  کار می‌کنند. هر دو هم مشوق اصلی ما به شمار می‌روند و جا دارد خیلی از آنها و همین‌طور پدر و مادرم تشکر کنم. (یک دفعه مهرداد می‌گوید) راستی از خواهر عزیزمان هم ممنون هستم که خیلی هوای ما را دارد.

 

الگوی شما در فوتبال ایران و جهان چه کسی است؟

تمایلاد: در ایران مجتبی محرمی!

 

مگر فوتبال محرمی را دیدی؟

تمایلاد: بله، فیلم گیم‌های آقامجتبی را دیدم و از آن گذشته بچه محل ماست. در خارج از کانتری هم یوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا را خیلی دشمن دارم چون بارسایی هستم!

 

و تو مهرداد

مهرداد: در ایران علی کریمی و خارج از کانتری کریستیانو رونالدو!

 

ولی هر دو راست پا هستند!

مهرداد: فرقی نمی کند دشمنشان دارم. ضمن آنکه یک رئالی دوآتشه هستم! لطفاً از قول ما بنویسید لطف خدا خیلی شامل حال مان شده است.

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx - Copy

 

مثل اغلب بچه‌های پایین شهر در گذشته مشکل کفش اسپورتی و لباس نداشتید؟

تمایلاد: چرا، کفش هایی که بعداً می‌پوشیدیم بی کیفیت بود و همین الان هم جای زخم آن روی پای ما قابل مشاهده است. با این حال دست پدر و مادرم را می‌بوسم.

مهــــرداد: امیــدوارم بتوانم زحمات پدر و مادر و خانواده‌ام را جبران کنم.

 

منبع: مجله کولاک


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *