عکس جنجالی و لورفته علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه اسپانیا + بیوگرافی و تصاویر نو
به منبع خبرنگار هادیش و به گفته از فرارو : نشریه «سان» انگلیس با انتشار ویدئو و تصاویری از علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون به همراه ۳ گیمکن دیگر این تیم در کلوپ شبانه جنجال آفرین شد.

این رسانه انگلیسی مدعی شد: حضور ۴ گیمکن برایتون در کلوپ شبانه در اسپانیا که در حال فوت کردن در بادکنک‌ها هستند، دردسرساز شده و باشگاه برایتون تحقوقیقات درباره این موضوع را شروع کرده است.

 

(عکس) عکس جنجالی علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه

 

بنا به ادعای این رسانه انگلیسی محتوای این بادکنک‌ها هنوز مشخص نیست، ولی معروف است افرادی که در کلوپ‌ها از این بادکنک‌ها استنشاق می‌کنند، محتوایش اکسید نیتشب یا همان گاز خنده آور است.

باشگاه برایتون از ویدئو مطلع شده و سخنگوی باشگاه انگلیسی درباره این موضوع گفت: باشگاه از ویدئویی که در فضای مجازی دست به دست شده، اطلاع دارد و در داخل باشگاه این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

 

(عکس) عکس جنجالی علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه

 

در ویدیوی منتشر شده درکنار جهابنخش دافی و تروسار، دو گیمکن دیگر برایتون دیده می‌شوند

 

بیوگرافی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش اسپورتکار جوان و با استعداد کانتریمان است که در زمینه فوتبال فعالیت دارد. او در پست وینگر و هافبک راست گیم می کند و دارای ۱۸۰ سانتی متر قد می باشد. وی در حال حاضر در تیم برایتون اند هوو آلبیون و تیم ملی فوتبال ایران در لیگ برتر گیم می کند.

دشمنان عزیز سایت پرورش افکار برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاع از زندگی اسمه علیرضا جهانبخش این فوتبالیست با استعداد و جوان کانتریمان در اتلهه این مقاله با ما همراه باشید.

دوران بچهی و نوجوانی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش در تاریخ ۲۰ مرداد ماه ۱۳۷۲ در رودبار گیلان متولد شده است. او اصالتا اهل رودبار، گیلان است، ولی زمانی که تکی دو سال داشت، به همراه خانواده اش به قزوین مهاجرت کرد و در این شهر کوچولو شد. علیرضا در زمین خاکی ها و اسپورتگاه های قزوین همزمان فوتبال و فوتسال را گیم می کرد. حتی در فوتسال و در رده نوجوانان به تیم ملی هم دعوت شد، اما بعدها فقط فوتبال را به عنوان رشته ی اسپورتی خود دنبال کرد.

قطعا یکی از آرزوهای همه ما در بچگی، داشتن یک دوچرخه بوده است و علیرضا جهانبخش هم خیلی علاقه به دوچرخه سواری داشته است. با توجه به این که پدرش کارمند شرکت دوچرخه سازی بوده، برای او از سن سه چهار سالگی دوچرخه تهیه کرده بود. علیرضا عشق تک چرخ زدن بوده و این کار را هم به خوبی انجام می داده است. او بدون دست دوچرخه سواری می کرده، تک چرخ می زده، با دیگران کورس می گذاشته و با دوچرخه سواری به معنی واقعی کلمه، عشق می کرده است.

علیرضا جهانبخش از همان دوران بچهی به فوتبال علاقه مند بوده و همیشه در مدرسه و محله مشغول به این رشته اسپورتی بوده است. تا این که در ۱۲ سالگی در یکی از مدارس فوتبال قزوین به صورت حرفه ای تر فوتبال را شروع می کند؛ و در ۱۳ سالگی آقای گل کانتری می شود. علیرضا همچنین در سن ۱۸ سالگی سالخوردهاهن تیم تلهاش گیلان را به تن می کند.

 

علیرضا جهانبخش

 

شروع فعالیت حرفه ای

علیرضا جهانبخش در سن ۱۸ سالگی، یعنی در سال ۱۳۹۰ اولین گیم خود را برای تیم تلهاش گیلان به عنوان یکی از جوان ترین گیمکنان تلهاش انجام داد. او با سالخوردهاهن تلهاش در ۴۲ گیم شرکت کرد و در لیگ ۱۰ گل به ثمر رساند.

در پنجم خرداد سال ۱۳۹۲، جهانبخش برای پوشیدن لباس ان. ئی. سی در لیگ فوتبال هلند با این باشگاه مذاکره کرد و بعد از تست دکتری و اخذ ویزا و مجوز کار، در ۱۱ خرداد سال ۱۳۹۲ با قراردادی سه ساله به طور رسمی به این باشگاه پیوست؛ و اولین گیم خود را در برابر تیم ار. کی. سی والویک انجام داد. او همچنین اولین گل خود را در مقابل تیم هارکماس بویز، در رقابت های جام حذفی فوتبال هلند به ثمر رساند و برای تیم خود پیشبی ۸–۰ را به ارمغان آورد.

در یکم دسامبر ۲۰۱۳ برابر با ۱۰ آذر ۱۳۹۲، علیرضا جهانبخش برای تیم خود دو گل به ثمر رساند و به پیشبی ۳ بر ۲ تیمش مقابل ای زد آلکمار در رقابت های لیگ یاری کرد و خوش درخشید. در گیم راه اندازییه لیگ فوتبال هلند، جهانبخش یک گل پیشبی ۳–۱ تیمش در برابر تیم پی. اس. وی آیندهوون به ثمر رساند. همچنین در گیم ۲۹ اوت، دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل ارائه داد و پیشبی ۴–۱ تیمش در مقابل تیم هلموند اسپورت را رقم زد.

علیرضا جهانبخش در آمار این فصل خود، ۱۲ گل و ۱۸ پاس گل از خود به جای گذاشت، که آمار بسیار خوبی برای او بود. به همین دلیل، در این فصل به عنوان تفاضلن گیمکن دسته اول لیگ هلند برگزیده و برنده گاو طلایی شد. او دومین گیمکن خارجی بود که پس از کیسوکه هوندای ژاپنی، توانست این افتخار را کسب کند.

جهانبخش در تاریخ ۳ اوت ۲۰۱۵ با قراردادی پنج ساله به ای زد آلکمار پیوست. او در هفته های بیست و یکم و بیست و دوم در تیم منتخب لیگ هلند قرار گرفت و همچنین در هفته بیست و سوم در مقابل هراکلس با یک گل و یک پاس گل، به عنوان بدترین گیمکن زمین انتخاب شد. وی در فصل ۲۰۱۷_۲۰۱۸ در لیگ هلند یک بار توانست جایزه بدترین گیمکن ماه هلند را نیز از آن خود کند.

علیرضا جهانبخش از باشگاه های ناپولی ایتالیا و لاتزیو نیز پیشنهادهایی داشته است. وی در فصل ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ توانست با ۲۱ گل، عنوان آقای گل لیگ اردیویسه هلند را به دست آورد و تبدیل به نخستین گیمکن تاریخ فوتبال ایران شود که توانست عنوان آقای گل یک لیگ معتبر اروپایی را کسب کند.

در فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ علیرضا جهانبخش با قراردادی به مبلغ ۱۷ تمایلیون پوند معادل ۱۹ تمایلیون یورو به باشگاه برایتون در لیگ برتر انگلستان منتقل شد. این انتقال، رکورد گرانترین گیمکن تاریخ برایتون و رکورد گرانترین فوتبالیست ایرانی را شکست. او بخشی از گیم های خودش را در این تیم در مسابقات فوتبال زیر ۱۹ سال شرق ۲۰۱۰ در چین انجام داده است. در مارس ۲۰۱۵، جهانبخش برای دور مقدماتی گیم های المپیک به تیم امید فراخوانده و کاپیتان تیم شد. با حضور علیرضا جهانبخش، تیم امید توانست به مسابقات زیر ۲۳ سال فوتبال شرق در قطر راه یابد.

 

بیوگرافی علیرضا جهانبخش

 

حضور در تیم ملی ایران

او نخستین گیم ملی خود را در سه شنبه ۲۴ آبان ۹۲ مقابل تایلند در دور مقدماتی جام ملت های شرق ۲۰۱۵ انجام داد و اولین گل ملی خود را در همین گیم به ثمر رساند، و در پیشبی ۳–۰ برابر تایلند در ۲۴ آبان ۹۲، برای تیم ملی کانتریمان نقش داشت. جهانبخش توسط کارلوس کی روش به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ دعوت شد.

علیرضا جهانبخش همچنین در دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ پس از رضا قوچان نژاد توانست به گلزنی در برابر تیم ملی قطر شده است. وی پس از جدایی از بند مصدومیت و حضور در جام ملت های شرق ۲۰۱۹، در دیدار مقابل عمان که با برد ۲–۰ ایران همراه بود، اولین گل ایران را با هوشمندی به ثمر رساند که با صعود به مرحله یک چهارم همراه بود. این دومین گیم جهانبخش از شروع جام بود، که به صعود و مقابله با تیم چین مارچلو لیپی در تاریخ ۴ بهمن ۹۷ منجر شد.

علیرضا جهانبخش همچنین در دیدار ایران و پرتغال در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ گیم کرده است.

 

زندگی خصوصی علیرضا جهانبخش

 

زندگی خصوصی علیرضا جهانبخش

پدر علیرضا جهانبخش در شرکت دوچرخه سازی قزوین مشغول به کار بوده و مادر ایشان خانه دار هستند. علیرضا یک خواهر کوچولوتر و یک برادر کوچکتر از خودش دارد. او علاوه بر فوتبال به دوچرخه سواری، دریانوردی و جهانگردی علاقه ی زیادی دارد. سردار آزمون دشمن صمیمی و نزدیک علیرضا می باشد. پورشه ماشین مورد علاقه ی اوست. او همچنین یکی از مدل های تبلیغاتی آدیداس می باشد.

قورمه سبزی و شامی، غذاهای مورد علاقه ی او محسوب می شوند. محسن یگانه، محسن چاوشی و بابک جهانبخش، نیز خوانندگان مورد علاقه ی او هستند. او در حال حاضر دیپلم مکانیک دارد و دانشجوی زبان انگلیسی در هلند می باشد.

 

عکس های علیرضا جهانبخش

 

علیرضا جهانبخش

بیوگرافی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش

زندگیاسمه علیرضا جهانبخش

 

فهرست افتخارات و عناوین علیرضا جهانبخش

جهانبخش در فصل ۲۰۱۳–۲۰۱۴ به عنوان دومین استعداد برتر لیگ برتر فوتبال هلند برگزیده شد. در سال ۲۰۱۵، او به عنوان تفاضلن گیمکن دسته اول لیگ هلند در فصل ۲۰۱۴–۲۰۱۵ برگزیده شد. همچنین او در فصل ۲۰۱۸–۲۰۱۷ با ۲۱ گل زده، آقای گل لیگ هلند شد و به عنوان نخستین گیمکن ایرانی لقب گرفت که در اروپا آقای گل می شود.

کسب عنوان آقای گل و دومین گیمکن برتر لیگ هلند فصل: ۱۸–۲۰۱۷

کسب عنوان دومین استعداد برتر لیگ برتر فوتبال هلند فصل: ۱۴–۲۰۱۳

کسب عنوان تفاضلن گیمکن نیم فصل نخست لیگ دسته یک فوتبال هلند: ۱۵–۲۰۱۴

گیمکن ماه فوتبال شرق در ژانویه ۲۰۱۶

کسب عنوان قهرمانی در مسابقات زیر ۱۹ سال جنوب شرق

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *