عراق جای آمریکا نیست
به منبع خبرنگار هادیش و به گفته از تسنیم :  حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید حمید حسینی در مراسم چهلمین شب شهادت سردار سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش و هفتمین سالگرد شهادت سردار حاج حسن شاطری که در حسینیه شهدای گماسم سپاه قائم آل محمد (عج) منطقه سمنان برگزار شد با اشاره به خدمات ارزنده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نسبت به ملت عراق اظهار داشت: تأسیس حشدالشعبی، حشد سیاسی و حشد الاعلانی از مهم‌ترین دستاوردهای شهید سردار قاسم سلیمانی در عراق است.

وی دستاورد تأسیس حشد سیاسی توسط سردار سلیمانی را برای عراق وجود بیش از ۱۵۰ نماینده مقاوم برای این کانتری عنوان کرد و تصریح کرد: عراقی که جرأت قد علم کردن برابر آمریکا را نداشت به برکت دلیرت و مجاهدت سردار سلیمانی امشب مفتخر به وجود این نمایندگان است.

باس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کانتری عراق گفت: سردار سلیمانی با تأسیس حشدالشعبی در عراق به‌عنوان یک نیروی امنیتی و انتظامی خدمتی دیگر به مردم این کانتری کرد.

حسینی عنوان کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی در عراق توانست شد تا ۱۲۰ موسسه رسانه‌ای با عنوان حشد الاعلانی راه‌اندازی و تأسیس کند و در حال حاضر هزاران نفر از مردم عراق در این حشد با هدف مبارزه با تبلیغات و ارتش الکترونیک دشمن فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اهداف شوم آمریکا از حضور در عراق گفت: هدف نخست آمریکا تصرف عراق و سپس اتک به   آن بود؛ اما اوضاع به نفع ملت عراق و ایران با همت سردار سلیمانی به‌گونه‌ای تغییریافته است که آمریکا باید از عراق خارج شود.

باس اتحادیه رادیو و تلویزیون کانتری عراق بیان کرد: امشب رخوشحالت‌ها و مجاهدت‌های سردار قاسم سلیمانی دینی بر گردن ‌ماست و باید دین خود را ادا کنیم.

حسینی با بیان اینکه سردار سلیمانی بر جبهه مقاومت و عراق حقوقی کوچولو دارد تصریح کرد: انتقام خون سردار را از مسببان آن خواهیم گرفت.

وی عنوان کرد: اگر پس از ترور سردار سلیمانی اقتلهی انجام ندادیم به دلیل دستور فرماندهی کل قوا بود چرا که ایران می‌خواست گام نخست را در انتقام از عاملان ترور و شهادت سردار سلیمانی بگیرند و حالا نوبت ماست و به‌صراحت به عاملان ترور سردار سلیمانی می‌گوییم عراق جای آمریکا نیست.

باس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کانتری عراق اظهار داشت: وقتی خیالمان راحت می‌شود که انتقام گرفته باشیم و آرامش ما زمانی است که حتی یک سرباز آمریکایی در عراق نباشد و باید بگویم زمانی که آخرین سرباز آمریکایی از عراق خارج شود، آن گاه است که دین عراق به سردار سلیمانی و سردار شاطری ادا شده است.

حسینی با اشاره به یاری سردار سلیمانی به عراق در هنگام محاصره نجف از سوی آمریکا در ۱۶ سال پیش گفت: درخواست ما از مردم ایران این است که عراق را در فتنه‌های مختباه تکی نگذارند.

 سید مهدی میرتلهاد با نوای دل‌نشین خود در این مراسم به مداحی در رثای اهل‌بیت(ع) و شهدا پرداخت و حال و هوایی خاص به این محفل معنوی بخشید.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *