بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدمات داخلی برای توسعه دریایی
به منبع هادیش به گفته از شاتا، سیامک سید مرندی با اعلام این خبر افزود: این همایش با شعار توسعه متوازن صنعت دریایی، ضامن توسعه پایدار برگزار می‌شود و تفاوتی که همایش پارسال با همایش سال‌های گذشته دارد این است که موضوع ساخت داخل و رونق تولید در یکی از پنل‌های اصلی آن با عنوان بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدمات داخلی در توسعه دریایی مورد اشاره قرار می‌گیرد.

 

وی در خصوص دیگر پنل های این همایش، بیان کرد: ایمنی و امنیت دریانوردی؛ چالش ها و راهکارها، منیجر سواحل، محیط زیست و توسعه پایدار دریایی و همچنین نقش بنادر لجستیک بندری در توسعه حمل و گفته دریایی یه پنل دیگر این همایش است.

 

رییس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کانتری، اضافه کرد: این همایش ۲۸ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ عصر در سالن همایش های شرکت اسناد و کتابخانه ملی ایران در تهران برگزار خواهد شد.

 

سید مرندی در اتلهه گفت: حدود ۴ هفته پنل های تخصصی این همایش با هیات‌های مختباه مورد بررسی قرار گفت و جمع بندی آن در این همایش که با حضور مقامات لشکری و کانتریی از جمله فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه برگزار می شود، ارایه خواهد شد.

 

وی که رییس پنل بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدمات داخلی در توسعه دریایی در این همایش است، اتلهه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین تأکیدات دربار صنعت، معدن و تجارت بر موضوع ساخت داخل، این موضوع برای اولین بار در این همایش سالانه مطرح خواهد شد و به موضوع چالش های رونق تولید و ساخت داخل در این همایش پرداخته می‌شود و راهکارهای لازم ارایه خواهد شد.

 

رییس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کانتری اضافه کرد: پس از برگزاری پنل و اتمام همایش، کار اجرایی روی راهکارها شروع می شود تا در همایش بعدی منبع عملکرد آن را ارایه بدهیم.

 

سید مرندی در خصوص شرکت کنندگان این همایش نیز گفت: شرکت کنندگان عمدتاً از حوزه فعالان صنایع دریایی هستند که تا کنون حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفر برای شرکت در همایش ثبت اسم کرده اند که از بخش های مختباه نظیر کشتیرانی جمهوری مسیحی ایران ، شرکت ملی نفتکش ایران ، اتحادیه کشتیرانان، موسسات رده بندی و نیروی دریایی ارتش سپاه،شرکت بنادر و دریا نوردی و اتحادیه مالکان کشتی و… هستند.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *